O firmie

Firma Trans Company powstała w 2003r. Początki działalności przedsiębiorstwa to przede wszystkim transport krajowy. 
Prawdziwym przełomem w rozwoju firmy okazała się zmiana strategii rynkowej polegająca na specjalizacji. Zamiast przyjmowania jednorazowych i przypadkowych zleceń z wielu niepowiązanych ze sobą branż, zdecydowaliśmy skupić się na problematyce wybranej gałęzi rynku. Dzięki temu stopniowo zawężaliśmy obsługę do specjalizacji w transporcie artykułów żywnościowych i łatwopsujących się.
W szybkim tempie zwiększał się również obszar działania firmy. Obecnie wykonujemy swoje usługi we wszystkich krajach Europy zachodniej oraz Skandynawii i Wielkiej Brytanii 

Dziś Trans Company jest prężnie rozwijającą się firmą o zasięgu międzynarodowym. Naszym najważniejszym celem jest ciągłe polepszanie jakości oferowanych usług. Nieustannie wspomagamy naszych Partnerów w zakresie związanym z szerokopojętą logistyką, udoskonalając system wymiany informacji. Naszymi atutami są przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie , kompleksowa obsługa, wykwalifikowana i wyspecjalizowana kadra pracowników, szerokie zaplecze logistyczne, a co za tym idzie wyjątkowa mobilność, unikalny system informatyczny wraz z systemem łączności GPS, jak również wysoka skuteczność i elastyczność.

 siedziba-firmy-trans-company2.jpg